předvýběr.cz

SAP konzultant

Zveřejněno 09.05.2022

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na poskytování komplexních služeb v oblasti ICT, hledáme nového kolegu na pozici SAP konzultant.

Náplň práce:

  • Nastavování parametrů modulu dle požadavků
  • Návrh a podpora nových procesů
  • Analýzy a návrhy řešení uživatelských požadavků
  • Implementace řešení včetně testování a školení uživatelů
  • Podpora a rozvoj interních projektů
  • Úzká součinnost se správci ostatních modulů systému SAP

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost SAP modulů (AM, FI, CO)
  • Velmi dobrá znalost AJ
  • Znalost NJ je velkou výhodou
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Ochota k občasným výjezdům

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní a silné společnosti
  • Práci na HPP/IČO
  • Služební vůz
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Místo výkonu práce: Praha 4

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..