předvýběr.cz

Senior .NET Developer

Zveřejněno 22.02.2022

Pro našeho klienta, do týmu české softwarové společnosti vytvářející produkt, který předefinuje finanční trhy ve více než 30 zemích po celém světě a mění životy milionů lidí po celém světě, hledáme vhodného kandidáta na pozici Senior .NET Developera.

Náplň práce:

  • Řešení zajímavých technických výzev, jako je vytváření aplikací pro finanční trhy s velkým počtem uživatelů, které musí rychle zpracovávat velké množství dat a další…
  • Pracovat budete s technologiemi: .NET Core 2.2, .NET Framework 4.7, Git, React, Akka, RabbitMQ, WCF, SQL Server a CouchBase
  • V případě, že nelze již využít dostupných technologií, tak je potřeba se zaměřit i na vývoj vlastních řešení

Požadujeme:

  • Bakalářský titul v oboru informatiky, inženýrství nebo ekvivalentní oblasti
  • Znalost programování v jazycích .NET a C#
  • Znalost práce v databázích MS SQL nebo Oracle
  • Zkušenosti s prací ve vývojovém týmu s využitím agilní metodiky
  • Silné analytické dovednosti a schopnosti řešit problémy spojené se schopností vyvíjet kreativní a efektivní řešení
  • Schopnost učit se novým věcem a řešit technické problémy
  • Znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • Výhodou je znalost databázových a Big Data technologií

Nabízíme:

  • Vzrušující práci v nadnárodní středně velké společnosti, která vyvíjí špičkové bankovní a finanční aplikace pro zákazníky z celého světa s možností návštěvy klientů (např. Omán, Srí Lanka, Kyrgyzstán)
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home office
  • 25 dní dovolené
  • Školení a konference
  • Multisport karta
  • Bufet
  • Stravenky
  • Káva zdarma
  • Skvělé týmové prostředí a firemní kulturu kulturu
  • Místo výkonu práce: Praha
  • Pro lidi, které rádi chodí do kanceláře máme moderní kancelář s nádherným výhledem do parku Vítkov a terasou, 350 metrů od metra Křižíkova

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Požadované vzdělání:
Bakalářské

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..