předvýběr.cz

Vedoucí oddělení systémů kvality a technické strategie

Zveřejněno 08.03.2024

Pro našeho klienta, přední laserové výzkumné centrum, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí oddělení systémů kvality a technické strategie.

Popis pracovní pozice:

  • vedení skupiny pro zajištění kvality
  • vyvíjení a zavádění systémů kvality
  • provádění auditů a revize procesů s cílem identifikovat příležitosti ke zvýšení kvality a efektivity
  • řízení rizik a analýzy hlavních příčin s cílem dodržovat nejvyšší standardy vědeckého výzkumu a technické shody
  • spolupráce s různými týmy na integraci standardů kvality ve všech fázích životního cyklu produktu
  • vyvíjení a sledování klíčových ukazatelů výkonnosti (KPI) týkajících se kvality
  • zajišťování školení a vzdělávání v oblasti norem kvality
  • analýza zpětné vazby a řešení stížností souvisejících s kvalitou a provádění nápravných a preventivních opatření
  • prosazování neustálého zlepšování systémů, procesů a postupů s cílem udržet a zvyšovat kvalitu výrobků a služeb
  • podílení se na dlouhodobém strategickém plánování a vizi skupiny pro zajištění kvality
  • udržování a navazování vztahů s mezinárodními orgány pro normy kvality a výzkumnými institucemi

Požadujeme:

  • bakalářský nebo magisterský titul v oblasti řízení kvality, inženýrství, vědy nebo v příbuzném oboru
  • prokazatelnou praxi ve vedoucí funkci v oblasti zajišťování kvality, nejlépe ve vědeckém nebo technickém prostředí
  • vůdčí schopnosti se zkušenostmi s řízením a rozvojem týmu
  • znalost metodik a osvědčených postupů v oblasti zajišťování kvality
  • znalost nástrojů pro řízení projektů a sledování postupu prací
  • vynikající komunikační a interpersonální dovednosti se schopností efektivně spolupracovat s technickými i vědeckými týmy
  • orientaci na detail s výraznými analytickými schopnostmi a schopností řešit problémy
  • schopnost přizpůsobit se vyvíjející se oblasti laserových technologií a jejich aplikací
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • dynamické a mezinárodní pracovní prostředí v předním výzkumném zařízení
  • příležitosti k profesnímu růstu a rozvoji
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené a 6 dnů osobního volna, příspěvky na stravování, sociální fond, jazykové kurzy, firemní akce, možnost HO dle dohody, půlroční odměny
  • možnost být v čele vědeckých a technických inovací
  • místo výkonu práce Dolní Břežany

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha-západ
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Požadované vzdělání:
Vysokoškolské / univerzitní

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..