Referent odboru dopravy - přestupky (ideálně s právním vzděláním)

Published 27.03.2024

Pro našeho klienta, městskou část Praha 3, hledáme vhodné kandidáty na pozici Referent odboru dopravy - přestupky (ideálně s právním vzděláním)

Náplň práce:

  • Zajišťování výkonu přestupkové agendy na úseku dopravně správních agend
  • Provádění úkonů v řízení o přestupcích dle zákona §§ 125 c) až 125 f), č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích, v rámci městské části
  • Konání nezbytných opatření k vymožení uložených pokut a nákladů správního řízení

Požadujeme:

  • Ideální je VŠ vzdělání v oboru právo, nicméně možnost ucházet se o pozici mají i kandidáti se vzděláním SŠ s maturitou, VOŠ a VŠ v rámci jiných než právních oborů, kteří budou ochotni v rámci 18 měsíců zvládnout zkoušku odborné způsobilosti ZOZ
  • Znalost zák. č. 500/2004 Sb., správní řád – výhodou
  • Znalost zák. č. 250/2016 Sb. o odpovědnosti za přestupky – výhodou
  • Věk min. 18 let
  • Občan ČR nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR, který ovládá český jazyk
  • Svéprávnost a bezúhonnost
  • Aktivní znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
  • Organizační a komunikační schopnosti, pečlivost, samostatnost, psychickou odolnost
  • Praxi ve veřejné správě a zkouška zvláštní odborné způsobilosti na úseku přestupků výhodou
  • Schopnost samostatného rozhodování a jednání s občany
  • Přesnost, pečlivost, dobré vyjadřovací schopnosti jak v mluveném, tak písemném projevu

Nabízíme:

  • Pracovní úvazek na HPP v platové třídě 10 (tarifní plat v rozmezí od 23 390 - 34 370 Kč podle započitatelné praxe)
  • Osobní příplatek může být poskytnut v rozmezí od 4 000 - 17 000 Kč
  • Zaučení samozřejmostí
  • Stravenkovou kartu
  • 5 dnů zdravotního volna
  • Příspěvek na dovolenou
  • 200 hodin dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Lokalita: Městský úřad Praha 3

Position Info

Workplace location:
Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Salary range:
30 000 - 50 000 Kč/měsíc
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..