Virtual Sales/Account manager interního prodeje s technickým zaměřením

Published 25.03.2024

Pro našeho klienta, českou dceřinou společnost mezinárodní skupiny se stoletou tradicí, specializující se na dodávku kompletních řešení a produktů pro průmyslovou automatizaci, hledáme vhodného kandidáta na pozici Virtual Sales/Account manager interního prodeje s technickým zaměřením.

Hledáme optimistického kolegu, kterého baví práce s lidmi a rád komunikuje v angličtině!

Náplň práce:

  • Online vedení obchodních případů (telefon, e-mail, online schůzky)
  • Poradenství v oblasti produktů a technických řešení
  • Využívání potenciálu cross-sellingu, up-sellingu a social-sellingu
  • Budete se aktivně podílet na interních kampaních od operational marketingu
  • Identifikování potencionálu u nových a stávajících zákazníků
  • Budete provázet zákazníka celým prodejním procesem
  • Samostatná příprava nabídek, vyjednávání o cenách
  • Účast (virtuálních) veletrhů, konferencí a kongresů a přispíváte k jejich průběhu
  • Zadávání dat do systémů SAP a CRM

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ / VŠ - obchodního nebo technického vzdělání, zkušenosti s prodejem na dálku a zákaznickým poradenstvím (výhodou)
  • Zkušenosti s prodejem na dálku a zákaznickým poradenstvím
  • Velmi dobrou komunikativní angličtinu
  • Velmi dobrou znalost Windows, MS Office
  • Znalost SAPu a CRM – výhodou, rádi zaučíme
  • Dobrou organizaci práce a samostatnost
  • Týmový hráč s orientací na cíl a výsledek
  • Otevřenost k technickým inovacím, sociálním sítím a virtuálnímu prodeji
  • Dobré vyjednávací schopnosti při získávání nových zákazníků
  • Příjemné vystupování po telefonu

Co Vám nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Stabilní zázemí v mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • Zaškolení i v sídle společnost v Německu
  • Přátelské a dynamické pracovní prostředí
  • Pravidelný rozvoj znalostí a technických dovedností v oblasti automatizace
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi
  • Moderní pracovní postupy s důrazem na digitalizaci
  • Zajímavé finanční ohodnocení včetně bonusů
  • Služební notebook a mobil
  • Flexibilní pracovní dobu (s pevným jádrem od 8:30 do 14:30)
  • Možnost home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: Praha 9 – Kyje
  • Nástup možný ihned

Position Info

Workplace location:
Praha
Type of employment:
Práce na plný úvazek
Benefits:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova
Required Education:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Are you interested in an offer?

Send us your CV
By clicking on the button you will be redirected to the teamio.cz form, which is our partner in the field of secure storage of your personal data and your CVs.

If you are interested in this offer, you can also send us your structured CV by email to predvyber@predvyber.cz. We will contact you shortly.

The company PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. reserves the right not to contact candidates who do not meet the above requirements.

The advantage of working with us is speed. You only have a telephone interview with our consultants.

How the company PŘEDVÝBĚR.CZ sro, Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Prague 2), 120 00 (hereinafter 'Administrator') processes your personal data in order to fulfill the future contract, you can read in Privacy Policy..