předvýběr.cz

Traffic Manager

Zveřejněno 11.10.2022

Pro našeho klienta, reklamní agenturu, která působí ve více než 60 zemích světa, hledáme vhodného kandidáta na pozici Traffic Manager pro koordinaci pracovního toku kreativního a účetního oddělení.

Náplň práce:

  • Koordinace pracovního toku kreativního oddělení a účetního týmu
  • Podpora našeho kreativního ředitele v oblasti řízení práce a časového odhadu úkolů pro kreativní oddělení
  • Zadávání zakázky pro členy týmu a zodpovědnost za time management všech týmů
  • Školení interních procesů pro všechny zaměstnance
  • Řízení dodavatelů a administrativní podpora
  • Přítomnost na brífincích, navrhování časového rozvrhu jednotlivých schůzek kreativního a účetního týmu

Co od Vás očekáváme:

  • Plynulost v angličtině, rodilý mluvčí čeština/slovenština
  • Skvělé komunikační a organizační dovednosti zaměřené na efektivitu pracovního toku a multitasking
  • Zkušenosti s plánovacím nástrojem jsou výhodou (Jira, Base Camp, jakýkoliv jiný plánovací / dopravní nástroj)

Co Vám nabízíme:

  • Práci na HPP – plný úvazek
  • Jedinečnou příležitost rozvíjet zkušenosti v globální síťové agentuře
  • Zázemí nadnárodní marketingové agentury v moderních kancelářích
  • Konkurenceschopný plat
  • Roční bonus dle KPI
  • Práci vhodnou pro absolventy
  • Mobil, notebook i pro soukromé účely
  • Multisport karta
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Sick days
  • Občerstvení na pracovišti
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha 4 – Chodov (v blízkosti metra Chodov)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Praha
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Benefity:
Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis
Kliknutím na tlačítko budete přesměrováni na formulář teamio.cz – platformu společnosti LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, který je našim partnerem v oblasti zabezpečeného ukládání Vašich osobních údajů a Vašich životopisů a zpracovává pro nás údaje v pozici zpracovatele osobních údajů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete nám také zaslat váš strukturovaný životopis emailem na predvyber@predvyber.cz. Budeme vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Jak společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., Na Kozačce 1289/7, Vinohrady (Praha 2), 120 00 (dále jen „Správce“) zpracovává Vaše osobní údaje za účelem plnění budoucí smlouvy si můžete přečíst v Zásadách zpracování osobních údajů..